Renginiai kraunami
  • event jau ivyko.

Visi Renginiai

MTB Challenge

birželio 25, 2017 @ 10:00 am - 5:00 pm

MTB Challenge (aka. MTB MUD Challenge) varžybos nukeliamos.


 

 

Priimk MTB iššūkį! Rastų kliūtys, specialūs liepteliai, pakylos, upeliai, vienvėžiai takeliai, daug džiaugsmo ir juoko! Puiki diena – Tau ir Tavo draugui!

Praėjusiais metais, dalyvavusiems MTB Challenge varžybose (aka. MTB MUD Challenge), teko ne kartą kirsti upelį, kurių vienas buvo net 30 metrų  pločio, įveikti 200 metrų ilgio rąstų kliūčių ruožą, bristi, ar važiuoti per pelkę, iš kurios kai kuriems dalyviams net teko padėti išsivaduoti,  tai pat važiuoti vaizdingomis Vilniaus rajono vietovėmis.

Dalyviai. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyvių amžius nėra ribojamas. Dalyviai bus skirstomi į grupes pagal planuojamų įveikti ratų skaičių ir lytį. Niekada nedalyvavę varžybose, ar nepasitikintys savo jėgomis, galės rinktis įveikti vieno rato distanciją. Tokį atstumą nuvažiuoti gali bet kas norintis, tam nėra reikalingas specialus fizinis pasiruošimas. Vienam ratui įveikti užtruksite 20-40 minučių. Tačiau įspūdžių užteks ilgam. Norintys pasivaržyti ilgiau, gali rinktis įveikti 2, ar 3 ratus. O tie, kurie jaučiasi stiprūs ir nori pajusti tikrą varžybų skonį, galės rinktis 4 ratų distanciją.

Trasa.

MTB Challenge trasos išsiskiria iš kitų savo netikėtumais ir spalvomis. Jums teks važiuoti miško takeliu, ar smėlio pilnu keliu, o po poros minučių jau teks bristi per pelkę, kuri gali būti daug gilesnė, nei Jums atrodo. Taip pat galimai sušlapsite upelyje, ar gilioje baloje. Tačiau po varžybų suprasite, kad Jūs su savo dviračiu galite įveikti bet kokias kliūtis, važiuoti bet kokiu reljefu, ar keliu.

Dalyvių lauks specialios organizatorių ruoštos dirbtinos kliūtys. Tai gali būti trasoje išdėlioti rąstai, per kuriuos teks pervažiuoti, ar netikėtai trasos viduryje atsiradęs naujas tiltelis.

Trasos renkamos dėmesingai, stengiamasi, jog būtų kuo įdomiau dalyviams, vengiant neįdomių, dvivėžių automobilių dažnai pravažiuojamų kelių.

Dviračių pasirinkimas yra laisvas. Tačiau, kadangi tai kalnų dviračių varžybos kupinos kliūčių, vyrauja dvivėžiai ir vienvėžiai miško takeliai, teks įveikti purvo, bei pelkių ruožus, rekomenduojame dalyvauti su kalnų, cyclocross, FatBike dviračiais. Jeigu tokio neturite, o Jūsų tikslas yra išbandyti dviračių varžybas, tiks BET KOKS dviratis. Trasa yra įveikiama bet kokio stiliaus, senumo, ar komplektacijos, dviračiu.

Gero oro varžybų metu neprižadame, tačiau garantuojame, kad įsipurvinsite ir sušlapsite!

Reikalavimai dviračiui: tvarkingai veikiantys priekiniai ir galiniai dviračio stabdžiai.

Reikalavimai dalyviams: šalmas ir gera nuotaika (privaloma).

Šios varžybos – tai Jūsų nuotykis! Su dviračiu!

Informacija

Data:
birželio 25, 2017
Laikas:
10:00 am - 5:00 pm
Renginys Category:

Vieta

Prie Vilniaus
Vilnius, Lietuva

Organizatorius

Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija
Telefonas:
(8-600) 88720
El. paštas:
lukas@mtbf.lt
Interneto svetainė:
www.mtbf.lt