MTBF Taurė 2019. Bezdonių maratonas rezultatai:

Mėgėjai, moterys

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandaVaržybų trukmėGreitis Km/val.
15ViktorijaBarinovaNOVEL1:12:05,015,399
29IevaJanuškevičiūtė1:14:13,014,96
38AistėJurevičė1:24:55,213,072
47VaidaArtemjevaIDK1:47:50,210,294

 

Mėgėjai, vyrai

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandaVaržybų trukmėGreitis Km/val.
120MantasKyguolis54:22,220,417
2127PauliusKatinas56:16,619,727
311AndriusMartinkusInstinktas-Vilimeksas57:56,019,165
436PauliusKurlavičiusSK S-Sportas58:21,119,023
529ViliusJuoProreal.lt58:46,918,888
627LaurynasBuslius59:26,318,676
726LaimonasNekrosius1:01:37,418,015
816RomasKatinas1:01:40,418
913DomasKryzeviciusDanske Bank Cycling Team1:01:58,517,913
1033MaksimSulchanovImpuls Racing Team1:02:40,117,713
1130NarūnasJusiusImpuls Racing Team1:03:42,917,425
1241ŽilvinasBiekša1:03:47,517,403
1373JuozasVilkelisFOCUS Vilnius1:04:36,817,183
14123ArtūrasKaženevskis1:05:12,717,025
1540ArturBaranovskij1:05:55,416,839
1618LaimonasJuškaBest Team Init1:05:56,116,835
1725IrmantasAleliūnasDanske Bank Cycling Team1:06:01,116,814
18129KarolisLinkevičius1:06:30,716,692
1939VytautasPeciukonis1:07:08,016,534
2024AlgimantasKernagis1:07:49,116,368
2138ŽydrūnasVainauskas1:09:41,015,933
2222AndrejCvetochnickVolna1:11:41,015,485
23138ArnasPetrusevičius1:11:54,815,438
24131DariusPradzevičiusDXC Technology1:12:56,015,219
2534JustasZlatkauskas1:13:01,515,202
26140ArvydasBreidokasUPĖ Team1:13:36,715,082
2715MartynasRamanavičius1:13:45,315,051
28142HerkusMakauskas1:14:56,514,813
29119BenediktasRatkus1:16:59,514,419
30139ValdemarasDervinisFOCUS Vilnius1:19:02,314,045
3121ViktorasGravelis1:20:37,813,769
3217JonasVilūnas1:21:51,213,561
3312VaidasDabrila1:21:54,413,553
3442VytautasVaga1:25:07,213,041
3532MindaugasRiaubaImpuls racing team1:26:56,912,768
3628JustinasKlemka1:35:57,311,569
3737DaniusSavickas1:40:25,511,054
3814AlgisČepelė1:40:38,911,03
3919PauliusMedvedskisCIRKO MESKUTESDNS
4023DariusČepauskasImpuls Racing TeamDNS
4131VidmantasPladasDNS
4235EdvardasLuceviciusEamvDNS

 

V18

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandaVaržybų trukmėGreitis Km/val.
144ArijusValantavičiusImpuls racing team55:40,319,94
2114VytautasVilūnas1:00:08,118,459
390DovydasLuksasMTBCC Team1:00:35,418,322
46EdvardasGedrovicsVELLAP1:03:16,217,545
543MažvydasKairaitisBernatonio dviračių akademijaDNS

 

M19

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandaVaržybų trukmėGreitis Km/val.
13TatjanaPetrauskienėImpuls racing team1:57:43,818,859
22JurgitaGriniūtėVelonova - Bioracer cycling team2:07:50,317,366
3132IngaŠtuopienėAntaris Team2:22:57,915,53
44KarolinaMickevičiūtė JuodišienėDNS

 

V19

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandos pavadinimasVaržybų trukmėGreitis Km/val.
150AlbertasIgnatavičiusMontis Magia1:42:40,421,623
2115AndrejPolukord1:01:42:4521,606
3135MindaugasGiraitisColibri Cycling Team1:43:17,521,494
453PauliusPaštukasDviračiusdalys.lt-vetrunge1:47:59,320,559
548AntanasGražulisBIKEXPERT Cycling Team1:50:19,620,124
645ĄžuolasMacijauskasSK S-Sportas1:53:05,119,632
749VitalijBlazevicvisaginas street workout1:53:11,319,614
846AleksandrasČičasovasImpuls Racing Team1:53:57,219,482
947MartynasAlijošius1:54:17,219,425
1055MykolasBartkevičiusMINT2:03:23,617,993
11116AudingasBytautas2:06:51,817,501
1252LaurynasLiepuonius2:17:48,016,112
1351KarolisLukoševičius--2:22:13,015,612
1454DeividasValiūnasMINT1:14:59,4DNF

 

V30

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandos pavadinimasVaržybų trukmėGreitis Km/val.
181TadasMalinauskasFocus Vilnius1:35:39,623,21
2104JuliusJuodišiusJokers - Santa Monica Networks1:36:23,423,033
366PauliusNatalevičiusColibri Cycling Team1:39:07,022,402
484GediminasMukasJokers - Santa Monica Networks1:42:00,521,765
568AurelijusDailidonisImpuls racing team1:42:42,621,616
682TadasŽiliukasdviraciudalys.lt-vetrungė1:43:23,921,473
785VytautasTrakimasJokers - Santa Monica Networks1:45:41,221,006
860JuliusBarniškisJokers - Santa Monica Networks1:45:53,320,966
976TitasJankauskasPanevėžio klubas dviraciai1:48:05,720,54
10141DainiusRadžiūnasUltrabike - Everest Team1:48:36,020,442
11133ViktorasZaubidovasColibri Cycling Team1:48:51,920,395
1272PranasPetrauskasImpuls racing team1:52:07,019,801
1378RomualdasImbrasasEverest-ultrabike team1:53:43,619,522
14122DariusPovilaitisBIKEXPERT Cycling Team1:53:51,219,499
1563ValdasBernotasBest Team Init1:53:57,119,482
1670ArūnasGaižutisMint1:53:57,419,482
17130AlgimantasAlksmantasDviračių salonas cycling team1:56:04,019,13
1877AudriusŽakasRunglorious Bastards1:56:14,419,1
1958VidmantasBanys1:57:08,018,953
2010GiedriusČenkusVelopeak Boilers1:57:40,218,867
2159PauliusLadyga1:57:47,218,848
2264GytisJurgelevičiusBIKEXPERT2:00:44,118,388
2379TomasVaitkevičiusDviratai-Daistatus2:00:44,418,388
2483EvaldasKavaliauskasSwedbank2:03:15,218,012
2574VaidasKacevičiusImpuls racing team2:03:59,817,906
2657AntanasVėbra2:05:01,117,758
27128DonatasPuidokasDanske Cycling Team2:05:09,717,739
2871AndriusGutauskas2:07:09,017,462
29121AntanasPetrauskas2:07:46,817,375
3065NerijusSkridailaNDR2:08:17,717,305
31137ArtūrasRimavičius2:10:25,417,022
3269VytautasBačiulis2:12:41,516,732
3362TomasMeištininkas2:13:57,416,573
3456GediminasAlešauskas2:18:46,016
35120RokasImelinskas2:19:14,615,944
36118AlgirdasVaitmonas2:19:15,015,944
3780EugenijusSabaliauskasImpuls racing team2:21:58,215,637
3875DariusRekašiusNDR2:22:31,915,577
3967AndriusBalčiūnas2:25:03,315,305
4061MaksimArtemjevIDK1:11:54,3DNF

 

V40

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandos pavadinimasVaržybų trukmėGreitis Km/val.
1125ArtūrasRemeikaBIKEXPERT Cycling Team1:36:10,923,085
2103MindaugasZlatkusJokers - Santa Monica Networks1:42:00,521,765
395AndriusNorkevičiusColibri Cycling Team1:43:24,321,47
4105AlgimantasJanušauskasJokers - Santa Monica Networks1:45:41,221,006
596AurimasŠandaris1:46:58,620,754
697AudrisVaivilavičiusDviratai-Daistatus1:51:28,219,916
794ArūnasNoreikaFOCUS Vilnius1:51:52,419,845
886MartynasPlyčiuraitis PlyčiusBIKEXPERT Cycling Team1:53:38,119,537
989DariusVeiverisKitas reikalas1:53:41,019,528
10136RenatasMotuzasTop Team Cycling1:54:49,819,335
1188TomasJanulevičiusBest Team Init1:57:44,418,856
1292GiedriusKoronkevičiusDviratai-Daistatus2:00:43,718,39
1387AudriusDronsutavičiusColibri Cycling Team2:08:57,717,216
14101JuliusTomaševičiusTRItonas/Laukinis trail2:09:02,117,205
15102RobertasVenslovasSwedbank2:10:25,317,022
16134GediminasLabutisDviratai-Daistatus2:14:16,616,534
17117ArtūrasJonušas1:19:38,5DNF
1891GiedriusNariunasDNS
1993LiutaurasTarabrinasColibri Cycling TeamDNS
2098VidmantasKaminskasVelonova-Bioracer cycling teamDNS
2199RemigijusStaišiūnasDNS
22100TomasSkunčikasFOCUS VilniusDNF

 

V50

VietaStarto Nr.VardasPavardėKomandos pavadinimasVaržybų trukmėGreitis Km/val.
1108DariusTamošiūnas1:50:20,020,124
2107ArunasZickusKitas reikalas1:52:16,019,777
3110RičardasJuršėnasIDK1:57:45,618,854
4112RomualdasKniukštaTAMSTA1:57:53,118,832
5126AndrejCholščevnikov2:03:01,018,049
6111ArtisGedrovicsVELLAP2:17:22,416,161
7113SauliusJanuškevičius2:17:50,316,106
8124AlgimantasStaranevičius2:21:40,315,671
9109SauliusNaskauskas2:27:42,315,03
10106JonasUrbonasNOVEL1:16:04,9DNF