DVIRAČIŲ ŽYMĖJIMO AKCIJA MTBF PAVASARIO KROSO “GRAND ŽALIEJI EŽERAI 2017” VARŽYBŲ METU

Lietuvos policija pareigūnai, besirūpinantys gyventojų turto saugumu, kviečia MTBF pavasario krosas “Grand Žalieji ežerai 2017” varžybų metu užregistruoti savo dviratį!

Policijos informacinėje sistemoje užregistruotas dviratis leidžia nustatyti dviratininko savininką ir sugrąžinti pavogtą arba rastą dviratį.
 Į registrą įtraukiama dviračio anketa su išskirtinėmis jo žymėmis, rėmo identifikacijos numeriu ir nuotrauka bei savininko duomenimis.
 Lipdukas apie užregistruotą dviratį ant jo rėmo turi prevencinę reikšmę ir gali apsaugoti nuo vagių.

  Norinčius užregistruoti dviratį, kviečiame balandžio 29 d. nuo 10.00 val. iki 16.00 val. atvykti į Balsio ežero pagrindinį paplūdimį, Žaliųjų Ežerų g. 148, Vilniuje.

Su savimi reikia turėti dviračio įsigijimo dokumentus ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.


MITAS NR.1. : Žymint dviratį Lietuvos policija sistemoje, policininkas išgraviruoja naują registracijos numerį ant rėmo.
 
Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija laužo šį pasenusį mitą!
 
Ar žinojote, kad šiuo metu jau yra taikomas naujas ženklinimo būdas, kurį rekomenduojame kiekvienam, kuris rūpinasi savo dviračio saugumu!
 
“Šiuo metu jau taikoma patobulinta registravimo sistema – sukurta informacinė sistema atsisakant dviračio žymėjimo, kai ant dviračio rėmo buvo graviruojamas unikalus numeris. Procesas yra paprastas ir dviračiui neskausmingas 🙂
1. Pareigūnai turi tarnybinius planšetinius kompiuterius, kuriuose ir yra integruota policijos informacinė sistema.(dviračių registras)
2. Pareigūnas įveda dviračio savininko duomenis, dviračio pavadinimą, rėmo numerį, nufotografuoja, įkelia į registrą, tuo pačiu automatiškai yra patikrinama ar dviratis nėra paieškoms arba vogtas ir registracija baigta.
3. Jeigu dviračio savininkas neprieštarauja ant dviračio klijuojamas lipdukas “REGISTRUOTA POLICIJOJE”.” – teigia šio ženklinimo inicijatorė Liliana Malinovskaja.

Daugiau informacijos apie varžybas, kurių metu vyks dviračių ženklinimo akcija: https://mtbf.lt/varzybos/mtbf-pavasario-krosas-2017/

Nuotr. autorius: Andrius Aleksandravičius

Palikti komentarą