MTBF ŽIEMOS KROSO IR LIETUVOS ŽIEMOS DVIRAČIŲ (FAT BIKE) ČEMPIONATO 2017 TRASA

Kalnų dviračių (MTB) sporto federacijos organizuojamas ir jau tradicija tapęs “MTBF žiemos krosas” bei šių metų naujovė “Lietuvos žiemos dviračių (Fat Bike) čempionatas 2017” įvyks vasario 19 dieną Tapeliuose, Vilniuje. Dalyviams teks įveikti varžybų trasą, kuri drieksis aplink Tapelių ir Juodžio ežerus. Trasos vieno rato ilgis: 4 km.

Norėdami paskatinti ir visiškus šio sporto pradedančiuosius, kurie dviračiais žiemą važinėja labai retai arba išvis nevažinėja šiais metais trasą paruošėme fiziškai ne pačią sudėtingiausią. Norime parodyti, kad žiemą važinėti yra itin linksma ir nevertėtų vos tik iškritus pirmąjam sniegui ar apgaubus šaltukui dviratį kabinti ant vinies, ar paslėpus tolimiausiam kambario kampe tyliai laukti pavasario.

Sportininkai, taip pat, neturėtų nusiminti, nes trasa yra techniška ir vyrauja vienvėžiai miško takeliai. Jeigu bus pakankamai sniego, viskas taps dar smagiau. Dėl nepakankamo dviračio sukibimo su sniegu, daugelyje ruožų važiuoti didesniu greičiu bus įmanoma tik tikriems šio sporto entuziastams

Trasos startas Tapelių pagrindinėje poilsiavietėje. Iškart už starto dalyviai važiuos dvivėžiu miško keliuku. Vėliau įvažiuojama į vienvėžį takelį, kertamas upelis, kurį nenulipę gebės pravažiuoti tik patys techniškiausi. Dauguma trasos ruožų vienvėžiai takeliai palei ežerus.

Priklausomai nuo orų ir situacijos miške, trasoje pagrindinės kliūtys bus sniego pusnys arba šaknys ir žemė.

Atsižvelgus į kritulių kiekį, trasa gali būti koreguojama.

Strava SEGMENTAS;

Trasos GPX failas;

Relive.com VIDEO.

Detalesnė varžybų informacija ir registracija: MTBF Žiemos krosas ir Lietuvos žiemos dviračių (Fat Bike) čempionatas 2017

Palikti komentarą